Ogłoszenie o naborach na stanowiska pracy w biurze Stowarzyszenia LGD Dolina Soły

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku, ogłasza nabory kandydatów na niżej wymienione stanowiska.

KSIĘGOWY STOWARZYSZENIA:

Forma zatrudnienia:
- umowa o pracę w wymiarze ½ etatu lub umowa na realizację usługi z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą (do uzgodnienia)

Wymagania konieczne:
- określone dla prowadzenie księgowości w pełnym zakresie
- dyspozycyjność, gotowość do udziału w szkoleniach z zakresu tematyki związanej z lokalnymi grupami działania i rozliczaniem projektów unijnych

Mile widziane:
- doświadczenie w księgowaniu stowarzyszeń
- doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowywanych ze środków publicznych

Zakres obowiązków księgowego:

- prowadzenie spraw księgowych, płacowych i kadrowych LGD
- współudział w opracowywaniu planów rzeczowo – finansowych
- opracowywanie sprawozdań rzeczowo – finansowych
- doradztwo w zakresie spraw związanych z księgowością dla beneficjentów LGD

SPECJALISTA DS. WDRAŻANIA LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU
(ZATRUDNIONE ZOSTANĄ DWIE OSOBY)

- umowa o pracę (pełny etat)

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy z projektami unijnymi, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy, zarządzaniu projektami i rozliczaniu dotacji
- gotowość do podnoszenia poziomu swoich umiejętności i wiedzy
- umiejętność obsługi najważniejszych aplikacji biurowych

- znajomość problematyki rozwoju obszarów wiejskich (w szczególności podejścia Leader)
- doświadczenie w pracy w ramach organizacji pozarządowych
- znajomość jednego z języków urzędowych UE na poziomie komunikacyjnym
- doświadczenie w pracy trenera/szkoleniowca lub wykształcenie w tym zakresie

Zakres obowiązków:
- doradztwo dla beneficjentów LGD, pomoc beneficjentom w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych oraz rozliczaniu dotacji z OSI 4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013
- organizacja i prowadzenie szkoleń oraz spotkań informacyjnych dla beneficjentów
- organizacja imprez, konferencji oraz realizacja projektów aktywizujących lokalną społeczność
- aktualizacja strony internetowej
- organizowanie informacji i promocji LGD
- animacja i realizacja projektów współpracy z innymi organizacjami społecznymi w Polsce i Europie
- pomoc w realizacji bieżących zadań biura LGD

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji na powyższe stanowiska proszone są o dostarczenie listu motywacyjnego oraz cv (z dopisaną  klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883 ze zm.”) osobiście lub pocztą w terminie do 2. listopada 2009 roku do jednej z niżej wymienionych instytucji:

- Urząd Gminy w Brzeszczach, ul. Kościelna 4,
- Urząd Miejski w Chełmku, ul. Krakowska 11,
- Urząd Gminy Oświęcim, ul. Zamkowa 12,
- Urząd Gminy Kęty, Rynek 7.

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – LGD Dolina Soły”.

Informujemy, iż na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronach internetowych gmin: Brzeszcze, Chełmek, Oświęcim, Kęty.

Bądź na bieżąco z aktualnościami w Brzeszczach

wpisz swój adres e-mail i otrzymuj informacje na swoją pocztę
zamknij