Ogłoszenie o naborze do pracy w biurze Stowarzyszenia LGD - "Dolina Soły"

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku, ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisko - Asystent Kierownika Biura LGD - pracownik administracyjno-biurowy

Wymagania konieczne:
  • wykształcenie min. średnie,- doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (kadry, płace, księgowość, organizacja pracy biura) lub wykształcenie w tym zakresie (np.: kierunki związane z rachunkowością),
  • znajomość aplikacji i urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe kwalifikacje:
  • doświadczenie lub odbyte szkolenia w zakresie rozliczania projektów unijnych,
  • znajomość jednego z języków urzędowych UE,
  • znajomość problematyki związanej z rozwojem obszarów wiejskich.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżącej pracy biura,
  • przyjmowanie i obsługa klientów biura,
  • przyjmowanie i rejestracja wniosków aplikacyjnych beneficjentów,
  • obsługa korespondencji,
  • prowadzenie spraw kadrowych,
  • współpraca przy przygotowywaniu wniosków.
Informujemy, iż podczas rekrutacji w pierwszej kolejności preferowane będą osoby zamieszkujące na obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły”.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji proszone są o dostarczenie listu motywacyjnego oraz cv (z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883 ze zm.”) osobiście lub pocztą do siedziby Stowarzyszenia LGD „Dolina Soły” (Rajsko, ul. Edukacyjna 9, 32-600 Oświęcim) w godzinach 8:00 – 16:00 w terminie do dnia 17 grudnia 2009 roku (decyduje data dostarczenia aplikacji do biura LGD; podania, które wpłyną po w/w terminie nie będą rozpatrywane).

Dokumenty aplikacyjne powinny zostać dostarczone w zaklejonej kopercie, opatrzonej opisem: „Rekrutacja – LGD Dolina Soły”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronach internetowych gmin: Brzeszcze, Chełmek, Oświęcim, Kęty.

Bądź na bieżąco z aktualnościami w Brzeszczach

wpisz swój adres e-mail i otrzymuj informacje na swoją pocztę
zamknij